icookandlook.pl

blog o diecie, modzie i urodzie

wyciskarka
Kuchnia

Urządzenia idealne do Twoich potrzeb

Wyciskarki zdominowały segment małego AGD. Doskonale wpisały się w modę na zdrowe jedzenie oraz przyzwyczajenia konsumentów. Soki owocowe stały się świetnym sposobem na uzupełnienie diety w wartościowe witaminy, mikro i makroelementy oraz enzymy. W ten sposób można dostarczyć jedną z pięciu porcji warzyw i owoców, jakie są w diecie zalecane. Warto zawsze wybierać sprzęt, który będzie się wyróżniać doskonałą jakością, ale trzeba również pamiętać o swoich potrzebach. I do nich można dopasować na przykład wyciskarki Zelmera czy też innych wiodących marek

Wyciskarka wolnoobrotowa – jaką wybrać?

Producenci oferują szereg bardzo różnorodnych propozycji i widać w tym segmencie bardzo dużą konkurencję. Sprawia też ona, że co chwilę wchodzą na rynek nowe technologie, innowacyjne materiały czy też funkcjonalne dodatki. I o ile może to cieszyć na sklepowych półkach, to w momencie wyboru konkretnego modelu rodzi szereg dylematów. W przypadku wyciskarki Zelmera z pewnością ważnym argumentem staje się zaufanie do marki. Z drugiej strony niezmiennie się docenia także świetny design, jakość wykonania oraz profesjonalny serwis.

Wyciskarki Zelmera wpisują się w gruby katalog najlepszych produktów marki, które towarzyszą Polakom od pokoleń, a branża stale się rozwija, więc klienci mogą liczyć na kolejne propozycje, które zmienią sposób myślenia o gotowaniu czy sprzątaniu, a także sprawią, że codzienne obowiązki będą po prostu łatwiejsze.

Zalety wyciskarek wolnoobrotowych

W przeciwieństwie do sokowirówek wyciskarki Zelmera pracują na wolniejszych obrotach. Dzięki temu można bez problemu przygotować sok czy koktajl pełen wartościowych składników pochodzących z owoców, warzyw czy ziół. Wyciskany jest on przy pomocy wałka ślimakowego. I choć w efekcie napój będzie mniej klarowny, to jednak okaże zdrowszy, a zawarte cząstki i włókna miąższu to całe bogactwo witamin.

By wybrać dobre wyciskarki Zelmera, należy przede wszystkim sprawdzić moc urządzenia. Im będzie wyższa, tym praca urządzenia staje się bardziej efektywna. Warto zwrócić także uwagę na praktyczną funkcję reverse, która świetnie sprawdza się, gdy śruba się zablokuje. Sok z wyciskarki jest najlepszy od razu po przygotowaniu. Wtedy też warto urządzenie umyć, opłukać, wstawić do zmywarki niektóre elementy. Dlatego właśnie warto wybierać takie wyciskarki Zelmera, które łatwo się demontuje i nie sprawiają problemów nieraz w codziennych obowiązkach. O komfort warto zadbać, wybierając urządzenia cicho pracujące. Hałas – szczególnie o poranku może niektórym przeszkadzać, więc zaleca się, by urządzenie nie generowało więcej niż 60 dB na pełnych obrotach.